Natalia Stępa - makijaż wieczorowy, ślubny, okolicznościowy Poznań
Kosmetolog Natalia Stępa Poznań - zrób coś dla siebie i umów się na wizytę.
kosmetolog Poznań
266
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-266,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.7,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Shine like the whole universe is yours

Makijaż dzienny

Światło dzienne nie zawsze okazuje się być najlepszym przyjacielem Kobiety. Często odkrywa nawet najdrobniejsze mankamenty skóry. Dlatego właśnie tak ważne jest odpowiednie wykonanie makijażu dziennego oraz wykorzystanie w nim odpowiednich produktów. W wykonywaniu makijażu dziennego przyświeca mi idea naturalnego wyglądu, delikatnych, naturalnych barw oraz podkreślania walorów urody Klientki, przy jednoczesnej dbałości o nienaganny wygląd cery.

Makijaż wieczorowy

Wielkie wyjścia nie każdej z nas zdarzają się codziennie, tym bardziej chciałybyśmy podczas takiego wieczoru wyglądać oszałamiająco. Wykonując Klientkom makijaż wieczorowy, każdorazowo staram się, aby był doskonale dobrany zarówno do kreacji, jak i ich naturalnych cech. Tym co odgrywa w jego przypadku ogromną rolę, jest również trwałość – wykorzystując odpowiednie, najlepszych marek produkty, dostarczam Klientkom komfort zabawy do białego rana, z nadal nienagannym makijażem.

Makijaż ślubny

Dzień ślubu to dla każdej z kobiet bardzo wyjątkowy dzień. Tak samo wyjątkowy powinien być jej makijaż – odpowiedni dla jej temperamentu, stylu urody oraz formy przyjęcia. Wykonując makijaż ślubny, często zapomina się o kilku ważnych elementach, jak na przykład fakt, iż make – up ten musi nie tylko znakomicie prezentować się „na żywo“, ale i na zdjęciach. Dbając o zadowolenie i spokój Panien Młodych, makijaż ślubny wykonuję w miejscu przygotowań oraz wykorzystując techniki i produkty, pozwalającej Pannie Młodej zapomnieć o konieczności wykonywania poprawek w trakcie wesela.