Natalia Stępa - kosmetolog Poznań
Kosmetolog Natalia Stępa Poznań - zrób coś dla siebie i umów się na wizytę.
kosmetolog Poznań
145
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-145,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.7,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Be your own kind of beauty

NATALIA STĘPA

BEAUTY | CLINIC | MAKE – UP

Jako kosmetolog, od lat współpracuję z Klientkami, codziennie dbając zarówno o ich naturalny wygląd oraz stan ich skóry, jak i sprawiając, że czują się wyjątkowo podczas ważnych dla nich okazji. W swojej pracy wykorzystuję produkty najlepszych marek, co do których jakości posiadam pełne zaufanie.

KOSMETOLOG NATALIA STĘPA

Ukończyłam Wyższą Szkołę Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu Anieli Goc. Jako kosmetolog z Klientkami pracuję od 2012 roku. Od tego czasu nieustannie kształcę się, zdobywając tym samym kolejne umiejętności oraz uprawnienia. Wśród moich certyfikatów znajdują się między innymi: certyfikat Marie Engman Aesthetc Academy uprawniający mnie do wykonywania zabiegów z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego, certyfikat marki Natinuel potwierdzający moje uczestnictwo w profesjonalnym kursie z wykorzystanie kwasów oraz certyfikat Europejskiego Centrum Lekarzy Estetyczny ECLEST uprawniający mnie do wykonywania zabiegów korygujących z wykorzystaniem preparatów kwasu hialuronowego.

Gabinet kosmetologiczny

Gabinet kosmetologiczny Natalia Stępa znajduje się w kamienicy Młyńska12, przy ulicy Młyńskiej 12 w Poznaniu. Eleganckie wnętrza, klimat budynku oraz bliskość restauracji pozwalają na zaaranżowanie popołudnia pełnego przyjemności i relaksu. Przez wzgląd na komfort Klientek w szczególnie ważnych dla nich dniach, istnieje możliwość wykonania przeze mnie zabiegów oraz makijażu poza gabinetem.

aa
aa